BİLGİ FORMU
Untitled Document
 
Batı Mahal Menu
EN
İLETİŞİM
KVKK
SOSYAL YAŞAM & LOKASYON
GALERİ
PROJEMİZ
KURUMSAL
ANASAYFA
 
Geçmişten Günümüze, Yalçınlar

Yalçınlar,1958 yılında Babamız (rahmetli) Hasan Yalçın tarafından başlatılmış olan fotoğrafçılık sektöründeki faaliyetlerini 2010 yılına kadar sürdürmüştür. Bünyesinde bulundurduğu perakende mağazaları ile birlikte birçok dünya markasının da Türkiye tek yetkili mümessilliğini yapmıştır. Bu dönem içerisinde, dürüstlük ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe lider bir kuruluş ve marka haline gelmiştir.
2000 li yılların başında gelişen Dijital teknolojinin fotoğraf sektörünü olumsuz yönde etkilemesi ile birlikte, YALÇINLAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hakan YALÇIN tarafından fotoğraf sektörü dışında inşaat sektörü içinde de faaliyet gösterme kararı alınmıştır.
2010 yılında, kendi mülkiyeti olan Büyükçekmece-Göl Vadisindeki 93000 m2 lik arazi üzerinde, teknolojinin en son imkanlarına sahip, alışılagelmişin dışında modern tasarımlı 38 adet Villadan oluşan GÖLMAHAL projesi geliştirilmiştir.
Günümüz itibarı ile, Göl Mahal, farklı mimari tasarımı ile bölgesinde yoğun talep alarak Villa alıcılarına teslim edilmiş olup sakinleri tarafından huzurlu bir şekilde kullanılmaktadır.
2014 yılı başlangıcı ile, yine Büyükçekmece-Göl Vadisi üzerinde bulunan 400.000 m2 lik arazi üzerinde tamamı 2 katlı, geniş bahçe alanlarına sahip 150 Lüx villadan oluşan ve "NATAMAM DEĞİL TASTAMAM" sloganı ile BATIMAHAL projesini başlatmıştır.
BATIMAHAL farklı mimari yapısı ile birlikte, YALÇINLAR'ın kalite anlayışı ile bütünleşerek bölgesinde yaratmış olduğu yoğun talep ile birlikte;
1nci Etapta bulunan 58 Villanın tamamına ait satış ve pazarlama işlemleri tamamlanarak, Villa sahiplerine teslimatlar yapılmıştır. Etap teslimi ile ilgili gerekli düzenlemeler sonrasında projemizin 1nci Etap'ında yaşam başlamıştır.
2nci Etapta bulunan 47 Villanın inşaat faaliyetleri tamamlanmış, büyük orandaki villaların satışı gerçekleştirilmiştir. Kalan az sayıdaki Villa ile ilgili satış ve pazarlama işlemleri devam ederken kısmi oturum başlamıştır. Kısa bir zaman dilimi içinde etap peyzaj çalışmaları ile sokak aydınlatma çalışmaları tamamlanarak yaşam başlatılmış olacaktır.
3ncü ve son Etapta bulunan 45 Villanın alt yapı çalışmaları tamamlanmış, inşaat faaliyeti devam etmektedir. Kalan Villalar ile ilgili satış ve pazarlama işlemleri devam etmekte olup, 2019 yılı sonu itibarı ile bu Etapta bulunan villaların, villa sahiplerine teslimi yapılarak BATIMAHAL sakinlerinin kullanımına tamamı ile sunulmuş olacaktır. 
 
YALÇINLAR
 
BASIN ODASI
 
 
 
Bati Mahal ©2023. Tüm Haklari Saklidir.