CONTACT FORM
 
Batı Mahal Menu
TR
CONTACT
SOCIAL FACILITIES & LOCATION
GALLERY
PROJECTS
CORPORATE
HOME
 
Location
Buyukcekmece

Büyükçekmece ilçesi, İstanbul ilinin batısında, Avrupa yakasında Marmara Denizi kıyısında bulunmaktadır. Büyükçekmece Marmara Denizi'nde kendi adını taşıyan körfezin çevresinde ve yine kendi adını taşıyan 29 km2 alana sahip Büyükçekmece Lagün ve Baraj Gölünü içine alan bir yerleşim merkezidir. Büyükçekmece İstanbul'un temiz ve iyi düzenlenmiş 25 km uzunluğundaki sahil şeridine sahip olan önemli sayfiye merkezlerinden biri olma özelliğinin yanı sıra tarihin bıraktığı mirasa sahip çıkan yaklaşımıyla geçmişten geleceğe köprü özelliği taşıyan bir ilçesidir. Şehircilik açısından bakıldığında yerleşim, imar, altyapı ve çevre sorunlarını şehircilik donanımı ile çözmüş, gelişen çehresi ile bir dünya kenti olmaya aday bir ilçedir.


Our Social Club house, which is only open to the use of the residents of Pelican Hill-BatıMahal, has an extremely spacious and comfortable area of around 6000 m2. Our social facilities has the faboulous dizayn swimming pool with olympic size and, heated indoor swimming pool and, Turkish Bath which is designed with faithfulness in mind and, good enough size area of Sauna and Steam Room and Specially designed massage rooms which can be used together with a masseur accompany and a fitness center equipped with a range of fitness equipment, and, children's play room for children's use in the care of with baby sitter and a leisure pool with a special slides for children.

In addition to the activities mentioned above, we have outdoor sports facilities in our site as well, such as private hiking areas, basketball and football field,and tennis courts.

Batımahal residents may also entertain their own guests in the private cafeteria to have drinks together. At the same time, they can invite their friends to the private restaurant to have lunch and dinner for the special occasions.

Besides that ,it also has a deli store and market where can meet the residents? daily need and service to their homes directly.
Golvadisi

Göl Vadisi, ilçe sınırları içinde, temiz havası ve muhteşem göl manzarası şehrin araç ve gürültü kirliliğinden uzak, imar kanununa bağlı olarak yüksek yapılaşma olmayan, sadece geniş bahçeli villa konseptlerine uygun yapılaşmaya uygun olması nedeni ile, son yıllarda yüksek talep alan bir bölgedir. Bölge, Atatürk havalimanına 27km, 2018 yılı sonunda faaliyete girecek Avrupa’nın en büyük Enternasyonal hava limanına 30 km uzaklıktadır. E5 ve TEM karayolları ile Kuzey Marmara otoyolu üzerinden son derece rahat ulaşıma sahiptir. Bölge, Alışveriş Merkezleri, Eğlence ve kültür merkezleri, Özel sağlık kurumları ve Özel hastaneleri, Yabancı dilde de eğitim verebilen özel okul ve Üniversiteleri, birçok ibadet alanları ile Camileri, bölge çevresinde ve Göl etrafındaki özel restoranları, Özellikle göl etrafında koşu ve spor alanları gibi günlük yaşamda ihtiyaç duyulabilecek her türlü etkinliğe sahip bir bölgedir. Çevresinde bulunan, Hazerfan özel havalimanı, Midwood Film Stüdyoları, özel golf alanları, özel at binme tesisleri, amatör balıkçılığa uygun alanları ile birlikte hükümetimiz tarafından projelendirilmiş olan Kanal İstanbul’a yakınlığından dolayı değeri her geçen gün yükselmektedir.
Kısaca BATIMAHAL, gürültü ve hava kirliliğinden uzak, şehre yakın İstanbul’un istisnai bir bölgesidir.
Parklar

-
HazerfenSancaktar Camii

-
Midwood

-
Aktiviteler

-
 
 
 
Bati Mahal ©2021. All Rights Reserved.